Dobrý večer, dnes je pondělí 15. července, svátek má  Jindřich, zítra Luboš

Darujte nevšední zážitek!

Jedinečně strávený čas je tím nejlepším dárkem! Překvapte své obchodní partnery či přátele dárkovým certifikátem TRITON Restaurantu. Darujte jim nezapomenutelný gastronomický zážitek v unikátním secesním interiéru naší restaurace. Poukaz na zvolenou částku Vám zašleme zdarma krásně zabalený až domů nebo si jej můžete vyzvednout osobně u nás.

Objednat Gourmet Certifikát

ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Vyberte menu

*

*

ZADAVATEL CERTIFIKÁTU (dárce)

*

*

*

PŘÍJEMCE CERTIFIKÁTU (obdarovaný)

POZNÁMKY

EXPEDIČNÍ ÚDAJE

(vyberte jednu z možností a dovyplňte údaje, včetně přesné adresy)


ÚHRADA CERTIFIKÁTU

(vyberte jednu z možností)

Certifikát bude vytištěn až po připsání částky na náš účet.

Prohlašujeme, že se při zpracování osobních údajů poskytnutých klientem v souvislosti s objednávkou a nákupem služeb od společnosti ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1 řídíme Nařízením EP a Rady EU 2016/679 a Zákonem o zpracování osobních údajů č.110/2019 Sb. Zákazník má po prokazatelné identifikaci právo na přístup, upravení, opravu a možnost odstranění údajů, které se ho týkají. Pokud si přejete uplatnit toto právo a obdržet informace, obraťte se prosím na společnost ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1.

Údaje označené (*) jsou povinné.

E-mail

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Prohlašujeme, že se při zpracování osobních údajů poskytnutých klientem v souvislosti s objednávkou a nákupem služeb od společnosti ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1 řídíme Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákonem č.110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

Zákazník výslovně souhlasí s tím, aby ADRIA – NEPTUN, spol. s r.o., IČ: 40766519, se sídlem Praha 1, Václavské náměstí 26, PSČ 110 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 2738 (dále jen „Provozovatel“) zpracovávala jeho osobní údaje poskytnuté v tomto webovém formuláři za účelem zasílání obchodních nabídek. Zákazník souhlasí se zpracováním uvedených údajů provozovnami Provozovatele a dalšími zpracovateli pro výše uvedené účely. Zákazník je po prokazatelné identifikaci oprávněn kontrolovat své zpracovávané údaje a opravovat je nebo odvolat svůj souhlas s jejich zpracováváním písemně na adrese ADRIA – NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1.

Obchodní podmínky - prodej dárkových certifikátů (poukazů):