Dárkový certifikát

Sháníte nevšední dárek k narozeninám, výročí, svátku pro obchodního partnera či pro vlastní potěšení?

 

Pokud si nejste jisti, jakým dárkem potěšit Vaše blízké, přátele nebo kolegy, máme právě pro Vás jedinečnou nabídku dárkových certifikátů na konzumaci v našem Triton Restaurantu. 

Dárkové certifikáty představují ideální dárek pro každou příležitost, radost udělají Vašim blízkým, přátelům nebo kolegům. Firmy mohou obdarovat své obchodní partnery nebo je použít k vhodné motivaci a ohodnocení svých zaměstnanců. Dárkové certifikáty jsou jednoduše originálním dárkem.

 

Věnujte tedy dárek v podobě dokonalého gastronomického zážitku z prostředí krápníkové jeskyně, na který se nezapomíná... Věnujte DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT TRITON.

 

Stačí jen zvolit libovolnou částku či vybrat si jedno z našich speciálních menu z gastronomického kalendáře a doufat, že Vaši přátelé a kolegové budou mít příště stejný nápad…

 

Všechny poukazy Vám rádi zašleme  zdarma krásně zabalené  až domů nebo si je můžete vyzvednout osobně  u nás.


Candlelight Menu • celoročně denně 17.00-23.00
Candlelight Menu

Romantická večeře při svíčkách v nezapomenutelné atmosféře secesní krápníkové jeskyně jistě potěší jako dárek k výročí svatby nebo i při jiné slavnostní chvíli pouze pro dva. Udělejte radost své drahé polovičce.

Cena: CZK 1500,-

Více informací

L'Atelier Gourmet Menu • celoročně: ST-NE 17.00-23.00
L'Atelier Gourmet Menu

Gurmánské menu od šéfkuchaře Tomáše Horáka je promyšlené do každého detailu. Vína podtrhují zajímavou chuť jednotlivých chodů. Tolik nápadů, chutí a barev na jednom místě - v krápníkové restauraci v centru Prahy. Zveme Vás na gastronomický zážitek!

Cena: CZK 1420,-

Více informací

České MODERN ART Menu • Celoročně
České MODERN ART Menu

Tradiční suroviny české kuchyně připravené jinak a s lehkostí moderní kuchyně. Ta si hraje s kombinací různých chutí a nebojí se pracovat s nejnovější technologií. Ochutnejte české degustační menu od šéfkuchaře Tomáše Horáka, který posouvá tradiční českou kuchyni na novou úroveň.

Cena: CZK 1120,-

Více informací

Certifikát libovolné hodnoty • celoročně
Certifikát libovolné hodnoty

Sháníte nevšední dárek k narozeninám, výročí, svátku pro obchodního partnera či pro vlastní potěšení? Dárkové certifikáty představují ideální dárek pro každou příležitost, radost udělají Vašim blízkým, přátelům nebo kolegům. Dárkové certifikáty jsou jednoduše originálním dárkem.

Více informací


ZÁKLADNÍ ÚDAJE

Částka

*

Počet osob

*

ZADAVATEL CERTIFIKÁTU (dárce)

Jméno

*

Telefon

*

E-mail

*

PŘÍJEMCE CERTIFIKÁTU (obdarovaný)

Jméno

Příjmení

Telefon

EXPEDIČNÍ ÚDAJE

(vyberte jednu z možností a dovyplňte údaje, včetně přesné adresy)


ÚHRADA CERTIFIKÁTU

(vyberte jednu z možností)

Certifikát bude vytištěn až po připsání částky na náš účet.

POZNÁMKY

Údaje označené (*) jsou povinné.


Obchodní podmínky objednávky dárkového poukazu (certifikátu):

  • Doba platnosti poukazu je 6 měsíců ode dne vystavení a je uvedena na poukazu (mezi objednatelem a poskytovatelem lze předem sjednat jinou dobu platnosti).
  • Objednaný dárkový poukaz je přenositelný.
  • Poukaz lze použít pouze k jednorázové úhradě konzumace nebo služby, ve výši její nominální hodnoty.
  • Je-li při konzumaci nebo při čerpání služby hodnota zakoupeného zboží nižší než-li nominální hodnota zakoupeného poukazu, rozdílná částka je nevratná. Je-li hodnota zakoupeného zboží vyšší než-li nominální hodnota zakoupeného poukazu, rozdíl ceny je třeba uhradit přímo v provozovně.
  • Poukaz nelze směnit za peněžní hotovost.
  • Padělání a pozměňování poukazů je zakázáno a může být trestné.
  • Poskytovatel nenese žádnou odpovědnost za ztrátu, odcizení či znehodnocení dárkového poukazu.
  • Prohlašujeme, že se při zpracování osobních údajů poskytnutých klientem v souvislosti s objednávkou a nákupem služeb od společnosti ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1 řídíme Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 a zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zákazník má po prokazatelné identifikaci právo na přístup, upravení, opravu a možnost odstranění údajů, které se ho týkají. Pokud si přejete uplatnit toto právo, obraťte se prosím na společnost ADRIA - NEPTUN, spol. s r.o., Václavské náměstí 26, 110 00 Praha 1.
    Objednávkou kupující stvrzuje, že souhlasí se zpracováním svých osobních údajů.
Zpet Vytisknout tuto stránku Odesilani vzkazu a pozadavku Zpet na začatek stranky